Костюм для офісу

Illustration

Офісний костюм пошиття на замовлення

Вимоги до дрес-коду в кожній компанії можуть відрізнятися. Якщо у вас не офіс закритого типу, і ви спілкуєтеся з клієнтами, перебуваєте "на людях", для правильної презентації себе особисто і компанії, необхідно пам'ятати про свій зовнішній вигляд.Чоловічий костюм, сорочка, краватка, аксесуари, кожен предмет окремо, і комплект загалом несе в собі багато вимог і канонів щодо стилю. Правильний чоловічий костюм для офісу повинен відповідати таким критеріям як:● якість;● посадка;● стиль;● сезон;● відповідність місцю і часуПоєднання предметів гардероба так само дуже важливе. Якість костюма визначається якістю тканини і правильною посадкою на фігуру. Тканина має бути натуральною вовною, з ефектом крутки волокон (крутка буває від 110 до 180, це технологічний прийом прядіння, під час якого волокна попередньо скручуються і після прядіння, вже у вигляді тканини, активно чинять опір м'яттю). 

Крутка 180 є показником найвищої якості полотна, адже в ній задіяні найтонші та найдовші волокна вовни, що дає змогу тканині мати фантастичний вигляд і на дотик прирівнюватися до кашеміру. Костюм з тканини з такими властивостями завжди стуїться по фігурі, і за мінімального догляду завжди має чудовий вигляд. Наявність синтетики не дозволить тілу дихати, провітрюватися. У костюмі з такої тканини чоловік швидко втомлюється, плюс виникають природні неприємні запахи.

Чоловічі костюми BESPOKE - правильна посадка

Посадка костюма є, напевно, найважливішою складовою правильного образу. За сучасними модними канонами костюм має сидіти як влитий, але водночас давати змогу комфортно рухатися, у сидячому положенні не задиратися і не затягувати. Правильна посадка характеризується дуже багатьма показниками, і досягається під час пошиття особисто на фігуру. Також ви маєте знати, що існує два основних стилі - Англійський та Італійський. Італійський стиль зараз у моді, він характерний приталеним, закороченим піджаком і брюками, щільним приляганням. Англійський стиль більш консервативний і гармонійний. Колір костюма для офісу не повинен бути яскравим, кричущим. Вітаються темні монохромні кольори, на першому місці відтінки сірого, потім відтінки синього, вітається розбивка комплекту - наприклад, піджак і штани з різних фактур, але такі, що перегукуються між собою.
Чоловічий костюм чорного кольору - універсальний, він йде окремо, самодостатньо. Може бути постійним, і бути доречним як вранці, так і ввечері, взимку і влітку. Але такий підхід може дуже швидко виробити в оточуючих певні стереотипи до вас, і плюси можуть змінитися на
мінуси. Так би мовити, не доречно мати вигляд у повсякденній робочій обстановці як на урочистій гала-вечері.
Сезонність для костюма має на увазі насамперед світлі тони для літа і темні для зими. Так само тут важлива щільність тканини, яка визначається на дотик.

Наприклад, моветоном є світлий костюм взимку і щільний навіть світлий костюм влітку. І нехай вас не бентежить спекотним літом костюм з натуральної вовни, сучасні технології дали змогу створити тканини серії TROPICAL, які рекомендовано носити за температури за 30 градусів. Врахувати всі перераховані вище параметри якісного костюма для офісу дає змогу ваше звернення до фахівців студії Gapchuk.

Якщо залишилися запитання. Завжди до ваших послуг Олександр Гапчук

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію від одного з кращих стилістів України!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.