Пошив чоловічих сорочок на замовлення

Правильний вибір!

Стиль завжди проявляється в деталях

Колір тканини і форма коміра сорочки повинна підбиратися індивідуально, щоб максимально підкреслити Вашу індивідуальність. Довжина і свобода сорочки визначається відповідно до Вашої фігури і обраним ступенем прилягання. Ширина манжет підганяється під обхват зап'ястка. Висота і форма коміра сорочки також підбирається індивідуально, це є гарантією того, що комір буде відмінно сідити.

Індівідуальність

Щоб підкреслити ексклюзивність сорочки індивідуального пошиття, студія Alexandr Gapchuk пропонує Вам вишити на ній Ваші особисті ініціали, Вашу особисту монограму. Крім того, кожна сорочка індивідуального пошиття отримує етикетку, на яку вручну наноситься Ваше імя.

Перший крок

Ви завжди можeт замовити сорочку в студії AlexandrGapchuk, зателефонувавши за телефоном (067) 149-18-78

Як замовити сорочку?

Усе не так складно, як може здатися спочатку. Після Вашого дзвінка або електронного листа нам необхідно зняти Ваші мірки, визначитися з моделлю сорочки і дизайном тканини. Для цього Ви можете відвідати нашу студію, або наш представник може відвідати вказане Вами місце. Готовий виріб можна отримати вже через 7 робочих днів після прийняття замовлення. Додатковою опцією є занесення Ваших мірок в клієнтську базу і, як наслідок, можливість в майбутньому ще більш спростити можливість оформлення замовлення, а також брати участь у бонусних акціях студії. Сьогодні послуга активована для Києва, але при окремій домовленості Ви зможете скористатися нашою програмою в інших містах України. При замовленні від трьох сорочок діє спеціальна програма лояльності.

Деталі сорочки

Важливою складовою іміджу може бути нанесення Ваших особистих ініціалів.

Чому ручне пошиття?

Чоловіча сорочка настільки зовні зрозуміла і звична в побуті, що важко нею когось здивувати. Ми пропонуємо Вашій увазі сорочку, пошиту індивідуально по Ваших мірках, з використанням ручної технології. У чому привабливість цієї послуги? — В її ексклюзивності! Ніяких машинних рядків — ніяких конвеєрів, ніяких жорстких швів, які натирають, — легкість, міцність, естетика, самоповага, комфортне носіння, особисті ініціали Вашої другої шкіри.

Дізнатись ціни на послуги

Записатись на примірку

Заповніть форму, і наш спеціаліст звяжется з Вами

Вкажіть зручну для Вас дату

Вкажіть зручний Вам час