Чоловічий костюм на замовлення

Індівідуальність – Ваш стиль!

Приходьте в ательє Alexandr Gapchuk, і наші майстри дадуть детальні відповіді на всі Ваші запитання, допоможуть визначитися з фасоном і моделлю костюма, проконсультують у виборі тканини і знімуть мірки.

Ручне пошиття

Ви відчуєте легкість костюмів у правильній формі плеча, в тому, що Ваш костюм буде служити Вам багато років, зберігаючи первинний зовнішній вигляд.

Все під контролем!

Протягом останніх п'ятнадцяти років «Alexandr Gapchuk fashion design studio» приділяє велику увагу створенню чоловічого стилю. Наша робота по достоїнству оцінена багатьма дипломами та нагородами.

Створення колекцій, індивідуальний підхід до кожного клієнта, традиції якісного пошиття й особисте натхнення дизайнера — ось принципи нашої роботи.

У нас в студії Ви можете отримати комплексний сервіс із підбору та пошиття предметів Вашого гардеробу. Ті, хто користуються нашими послугами, отримують гарні речі, які добре сидять, та вигідно відрізняють їхніх власників у будь-якому оточенні. Правильна посадка, підбір тканин, красивий силует, дотримання пропорцій — це лише деякі характеристики ідеального костюма.

Дізнатись ціни на послуги

Чому індивідуальне пошиття?

Майже кожна річ, куплена в магазині готового одягу, має свої недоліки — адже ми знаємо, що в природі немає двох однакових людей і запропонована нам модель виготовлена на середньостатистичного європейця або азіата. Ми по-різному знаходимо вихід із положення, дорогі магазини можуть запропонувати підгонку, але більшість носять одяг і навіть не уявляють, що їхня річ має безліч конструктивних дефектів, не кажучи вже про сумнівний склад тканини.

Наша пропозиція при замовленні костюма або сорочки:

Ваша індивідуальна конструкція в нашому архіві
(за якою можна виготовляти нові моделі вже без Вашої безпосередньої присутності)

Підбір тканини від кращих виробників

Розроблений спеціально для Вас ескізний проект
(Створення індивідуального іміджу)

Примірки під особистим контролем модельера

Якість, гарантійне обслуговування

Відчутно вигідна цінова політика, порівняно з європейськими пропозиціями

Технологіі ручного пошиття

Тепер залишається тільки вибрати день примірки, зручний для Вас. Усього примірок може бути від однієї до трьох, залежно від складності моделі, їхня мета – домогтися ідеальної посадки костюма по Вашій фігурі.

Записатись на примірку

Заповніть форму, і наш спеціаліст звяжется з Вами

Вкажіть зручну для Вас дату

Вкажіть зручний Вам час