Підбір весільного чоловічого костюма

Illustration

Весільний чоловічий костюм на замовлення - сучасне рішення

Тренди. Костюм для весілля завжди питання не стандартне, не повторюване й особисте. Напевно, як і сукня для нареченої, костюм для урочистості останнім часом стає не менш відповідальним і значущим.
Тепер по порядку: У класичному підході наречений має бути в темному костюмі, строгий і дипломатичний, плюс біла сорочка. Мені якось довелося побачити випущений одним з агенств щоденник підготовки до весілля молодят, так ось: костюм нареченого в списку з близько п'ятдесяти питань, пов'язаних з організацією весілля, стояв у другій половині всіх питань за своєю значимістю. Це, звісно, пригнічує, але ситуація поступово вирівнюється. Кілька років тому майже всі наречені замовляли костюм здебільшого в синій гамі, зважаючи на модні тенденції та міркування практичності. Зараз весільна церемонія або зовсім спростилася, або стала більш продуманою і тематичною, що тягне за собою крім майстерності кравця, серйозне дизайнерське рішення.
Наприклад: білий смокінг для весілля, де все в білому, або костюм-трійка в стилі прованс для реального француза, або костюм у кольорі тканини столу для більярду - тому, що це мрія нареченого, або фотографія на підкладці піджака (принт) усіх друзів нареченого, тому що це їхній подарунок. І так далі...

Якщо говорити про тренди, то в цьому сезоні є такі ключові моменти: жилет як обов'язковий аксесуар, слім-силует як данина моді, відхід від краватки - метелики. Кольори костюма все більше пов'язуються з тематикою самого весілля.

Як швидко ви отримаєте ваш весільний костюм

Послідовність під час розміщення замовлення така: Перша зустріч - на ній обговорюються плани молодят, терміни, підбираються тканини, знімаються мірки. Перша зустріч важлива для кравця в плані розуміння особливостей фігури клієнта. Термін виготовлення костюма ручної роботи близько місяця - трьох тижнів. Всього необхідно 3-4 зустрічі, це перша примірка, друга примірка і здача. У процесі примірок завдання майстра зробити ідеальну посадку костюма з огляду на всі побажання замовника. Прилягання до фігури, довжину, форму і ширину лацкана обговорюють з огляду на думки клієнта і рекомендації кравця. Таким чином, весільний костюм це такий обопільний творчий процес.
У костюмі для весілля кольори комбінуються досить просто: тут можна якщо не все, то досить багато порівняно з бізнес - костюмом. Якщо у весілля є тема, кольори, і молодята готові до експериментів, то можна створювати свій неповторний образ. Завдання хорошого майстра покласти ці побажання на грамотний крій, якісні тканини і почуття міри. Найстандартніший образ - це костюм, що добре сидить, і біла сорочка. Для літа світліші кольори тканини костюма, для зими темніші. Аскетичність зовсім не привід для поганого образу нареченого.

Розставимо акценти

Додаткові акценти створюються аксесуарами. Крім класичної бутоньєрки в петлицю лацкана, до аксесуарів можна віднести краватку, сорочку, жилет, фрачний пояс, хустинку в кишеню-візитку. Для красивого завершального штриха в образі нареченого мені подобаються краватки з голівкою, що драпірується в склади, і хустка в колір краватки. Якщо костюм орієнтований у бік смокінга - буде доречним шовкове оздоблення лацканів і деяких елементів, а також сорочка під запанку із защипами на поличці. Жилет також може бути різноманітних конструкцій: двобортний, з лацканами, з відкритою спиною.
Останнім штрихом у створенні образу нареченого можна назвати нескінченні можливості совремнних технологій зі створення своїх власних тканин (принти) на костюм і аксесуари. Зараз можна перенести на тканину взагалі будь-яку композицію, як на окремий елемент костюма, так і на всі тканини, що беруть участь в образі. Таким чином, можливості розширюються, будь-яка мрія стає реальністю.

Якщо залишилися запитання. Завжди до ваших послуг Олександр Гапчук

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію від одного з кращих стилістів України!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.