Підбір тканин для пошиття одягу на замовлення

Illustration

Костюмна тканина

Замовляючи костюм у нашій студії, вам немає необхідності напружуватися з питання пошуку красивої та якісної костюмної вовняної тканини. У нас є прямі контакти з найкращими виробниками Італії та Англії. Такі компанії як Dormeuil, Loro Piana, Barberi Canonico, Scabal, Holland & Sherry, Drago є світовими лідерами у своєму сегменті.Чому Англійські та Італійські тканини? Майже всі вище перераховані компанії мають багаторічну історію, а країни є традиційними лідерами і законодавцями стилю в чоловічій моді. Іншими словами - це найкращі виробники. Костюм ручної роботи - преміум послуга, а тканина це його головна складова. Я не хочу працювати, наприклад, з турецькою або китайською тканиною з такими ж характеристиками, тому що тут є ризик невідповідності, наприклад, костюм ручної роботи може мати не ефектний вигляд через погану тканину. Такі тканини більш бюджетні і більш не передбачувані. Наприклад, склад тканин від цих виробників доводиться перевіряти і перевіряти ще раз. За аналогією з кухарським мистецтвом: не можна приготувати класну страву, використовуючи не якісні інгредієнти. Одна з головних складових костюма Bespoke - це те, що всі матеріали, які використовуються, мають бути натуральними, такий костюм буде комфортно завжди носити! А якісна костюмна вовна має бути 100% натуральною.

Традиційно Англійські тканини міцніші й жорсткіші, можна сказати, практичніші. Тканини Італії м'якші та різноманітніші за інноваціями.

Тканина для костюмів це також і технології

Останні розробки в напрямку костюмних тканин дуже практичні й цікаві. Наприклад, технологія rain system дає змогу краплям дощу не вбиратися в тканину, технологія storm system не пропускає через себе вологу та вітер. При цьому зовні костюм з такої тканини нічим не відрізняється від інших, і створюється тільки з натуральних волокон.
Хочу детальніше зупинитися на характеристиках якості костюмних тканин. Отже, на моє переконання, тканина для гарного костюма має бути з натуральної вовни, високого крутіння і відповідати сезону та призначенню. Наприклад, багатьох клієнтів відлякує поєднання слів натуральна вовна і спекотне літо, так ось всі перераховані вище компанії виробляють серію Tropikal - це легкі тканини, створені спеціально для ділового стилю в температурному режимі + 30-40 градусів Цельсія. Завдяки переплетенню і використанню тонких волокон, тканини такого типу натуральні, добре дихають і зовні дуже респектабельні. Взагалі кожна з перерахованих компаній постійно оновлює пропозицію до кожного сезону в різних номінаціях. Випускаються каталоги до сезону, наприклад, тільки з тканин для літа у складі вовна\льон, або до зимового сезону щільні вовни якості фланель, або окрема колекція піджачних тканин.
Напевно, найголовнішою характеристикою костюмної тканини є крутка, це умовне поняття, яке позначається в паспорті самої тканини. Пояснюється доступно так: нитка для прядіння полотна складається з волокон вовни, що тонші й довші ці волокна, то легшою і ніжнішою буде сама тканина в готовому вигляді. Плюс таку нитку перед прядінням трохи закручують, що створює всередині нитки напругу, а в готовому полотні - здатність до сомовирівнювання при зминанні. Крутка якісної костюмної тканини коливається від super 110 до super 180 за зростанням. Наприклад, тканина з артикулом 120 - це базова тканина для бізнес-костюма, а артикул 150 свідчить про те, що це елітніша, тонша і більш високим класом тканина.

Індивідуальний підбір тканин для костюмів ручної роботи

Для кожного клієнта відбувається індивідуальний підхід щодо підбору тканини на костюм, сорочку. Необхідно донести свої побажання щодо специфіки використання одягу для отримання правильної консультації. Включаються такі показники, як сезонність, підбір кольору до типажу клієнта, довговічність (стійкість до зношування), терміновість замовлення (багато тканин потрібно замовляти й очікувати прибуття з Італії, Англії), тематика заходу, тренди сезону та інше.
У висновку хочу зазначити, що якісна костюмна вовна - це дуже простий по суті матеріал, він добре носиться, дає змогу тілу дихати, має естетичний вигляд. Костюм, пошитий з натуральної вовни за технологією Bespoke, призначений для довгого носіння. Компанії-виробники дають на таку тканину, так звану довічну гарантію, доки тканина не зітреться, наприклад, на ліктях. Такий костюм не боїться вологого повітря, не боїться правильної хімчистки, і може служити вам дуже довго.

Якщо залишилися запитання. Завжди до ваших послуг Олександр Гапчук

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію від одного з кращих стилістів України!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.