Чоловічий костюм на замовлення

Illustration

Костюм ручної роботи, переваги перед фабричним костюмом

Ми живемо в дуже інформаційно насиченому світі, де найчастіше гарна картинка чоловічого образу, наприклад, під час перегляду трендів на смартфоні, ідентифікується нами як бездоганна річ, що ідеально сидить на нас самих. На практиці все може відрізнятися.У цьому нарисі я постараюся розкрити різницю між костюмом, пропонованим у магазині (зроблений у стандартному розмірі made to measure), і якщо це костюм ручної роботи (пошиття bespoke). 

Пошиття bespoke правильний вибір

Почнемо з основ: загалом існує близько 100 варіантів конструкцій (розмірів, зростів, повнот) для стандарту. Крім конструктиву, мода щосезону пропонує оновлення в нових тканинах, деталях і силуеті. Виходить, що, коли ви побачили гарну рекламу, або у вас є потреба в костюмі, ви прийшли в магазин купити фабричний костюм - на місці скоріше за все на вас чекає розчарування. Ви навряд чи отримаєте виріб, що правильно сидить, якщо це не костюм ручної роботи

Навіть велика компанія не здатна вкладати кошти в щосезонне створення повної лінійки розмірів в оновлених трендах. У магазині вам можуть запропонувати обмежений розмірний ряд і модель або колір навіть якщо у вас стандартний зріст і розмір. Чесні продавці розводять руками, а більш заповзятливі постараються вас схилити до вибору іншої моделі, або не помічати всіх проблем речі, що погано сидить. У результаті, якщо ви визначаєтесь і купуєте такий виріб, дискомфорт вже пізніше, в процесі носіння наздоганятиме вас. Ви, швидше за все, можете не отримати вау-ефекту в очах оточуючих, або якась неполадка за кілька днів носіння може стати для вас морально і фізично катастрофою.

Чоловічі костюми ручної роботи bespoke пошиття

Пошиття bespoke (в перекладі пошиття індивідуально на фігуру) взагалі не передбачає всіх перерахованих вище проблем. Такі параметри, як вибір тканини (виробник, сезон, склад, дизайн), вибір моделі, вибір прикладних матеріалів, а також консультації та гарантія ідеальної посадки, ви можете отримати в студії Oleksandr Gapchuk.І найголовніша перевага пошиття bespoke в тому, що будь-який фабричний костюм виготовлений за так званою клейовою технологією, коли всередині, на вивороті тканини її проклеюють клейовим флізеліном, а чоловічий костюм ручної роботи не клеїться, у ньому основа формується завдяки шарам так званої бортовочної тканини на основі плетіння льону і кінського волоса, що за умови правильного розташування створює форму, природно пружинить під час використання, не відклеюється після хімчистки та дає тканині можливість лягати по фігурі. Тому навіть круті брендові магазини гірші за якістю, ніж чоловічий костюм ручної роботи. 
Також велике значення має остаточний пакет матеріалів, що складають, наприклад, піджак. Коли замовляєте чоловічий костюм ручної роботи ви можете самостійно робити підбір як основної тканини верху, так і підкладкової тканини. Це може бути віскоза або шовк, але в кінцевому підсумку весь пакет з тканини верху, підкладки і внутрішнього пакета матеріалів виходить повністю гарантовано натуральним. Такий костюм у підсумку добре сидить, і благородно носиться - є форма і зміст. Всю інформацію можна легко перевірити в процесі оформлення замовлення: студія Oleksandr Gapchuk напряму працює з відомими і перевіреними Європейськими брендами, лідерами у своїх країнах і своєму сегменті. Пропозиції щосезону оновлюються, а якість відповідає високим стандартам. 
Костюм з магазину зазвичай представляють місцеві закупівельники, які насамперед зацікавлені у високій маржі прибутку, тому закуповують часом дуже помітний товар. У ньому головне - це візуальна картинка. Склад тканини, розмірна сітка, широкий асортимент завжди підпорядковуються закону максимального прибутку за мінімізації витрат. Конвеєрний спосіб пошиття, оптимізація витрат на кожен сантиметр, стандартні лекала на типові (зазвичай прості молодіжні фігури) - це основні складові такого продукту.

Bespoke пошиття - переваги

Підбиваючи підсумки цього порівняння фабричного і зробленого на замовлення костюма, приходиш до розуміння правильного вибору. На мій погляд, крім терміновості покупки, більше ніяких переваг у придбанні костюма в магазині немає.

Останнє питання стосується ціноутворення. Скільки це коштує? Всі перераховані вище доводи, звісно, говорять, що костюм ручної роботи - правильний вибір. Ви платите за найкраще.

Якщо залишилися запитання. Завжди до ваших послуг Олександр Гапчук

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію від одного з кращих стилістів України!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.