Пошиття сорочки на замовлення

Illustration

Тканина для сорочки від кращих виробників

Тканина для сорочки. Тканина для сорочки може мати багато складових, таких як: щільність, переплетення, склад, колір і призначення. Якщо звузити категорію призначення до: бізнес та урочистості, то можна більш детально зупинитися на вашому виборі в доступному розумінні для роботи та свята.

Я сам не можу носити сорочки з добавками синтетики, і не рекомендую клієнтам таку опцію. Правильна сорочка має бути бавовняною, хоча є кілька опцій, де наявність домішок навіть вітається і у великій кількості пропонується серйозними і дорогими брендами.

Це затребуваний сьогодні напрямок слім, де сорочка максимально прилягає до фігури, підкреслює красиві чоловічі форми. При цьому дає змогу комфортно рухатися і не мнеться. Так би мовити мистецтво вимагає жертв. Натомість тіло не так комфотно дихає протягом дня або протягом будь-якого заходу. Багатьом дискомфортне таке відчуття, особливо воно проявляється за спекотної погоди або, наприклад, у комплекті з верхнім одягом (піджаком). Як вихід прийнято завжди мати на робочому місці свіжу і випрасувану додаткову сорочку.

У тканинах для урочистостей сьогодні найбільш затребувані білі та чорні кольори. Причому, це, здавалося б, не велике розмаїття при більшому розгляді дуже різноманітне за нюансами. Різні фактури, полірування верхнього шару, переплетення пропонують клієнтам досить великий вибір. Наприклад: білий колір у нашій студії представлений близько 30 різними дизайнами.

Сорочки ручної роботи для важливих зустрічей

Тканини для бізнесу більш різноманітні, і загалом поглинають в себе тканини для урочистостей. За затребуваністю на першому місці я ставлю білясто-блакитний колір, на другому місці пастельні відтінки рожевого, бузкового, бежевого і не надто яскраві фактури клітинки і смужки.
Я в роботі використовую тканини визнаного європейського лідера з Італії "Albini Group". Девізом цієї компанії є творчість, стійкість у носінні та перевага. Тканину для сорочки напевно важко описати словами, але повірте на слово, що я попрацював з багатьма тканинами, і ці тканини найкращі. Відчуття від тканини крім кольору залишається на кінчиках пальців, і це відчуття потім сприймається тілом. Плюс є такі показники як стійкість до носіння\прання. Загалом: добре пошиту сорочку з тканини Albini можна носити довго, а за якісного догляду вона перетворюється на надійного і перевіреного друга.
Ви напевно помітили, що в тексті часто слово сорочка замінює слово сорочка і навпаки. Так ось, можна довго науково пояснювати різницю цих двох слів, які позначають один предмет, але для мене вони мають одне значення. Особисто я більше люблю слово сорочка, як аксесуар, як гарну посадку на фігуру, як тонку роботу майстра з гарної тканини. Сорочка в моєму розумінні це така вільна картата грубіша за формою і складом копія сорочки.

Доповнений образ костюм плюс сорочка ручної роботи

Під час вибору комплекту одягу, наприклад костюма і сорочки, перевагу визначають багато чинників. Але я вважаю, що правильно підбирати сорочку до типу людини (перед цим необхідно визначити свій тип) - ви брюнет, блондин, колір шкіри обличчя тощо. А костюм правильно підбирати до сезону, часу дня і обстановки місця роботи. Наприклад: чорний вечірній костюм недоречний для повсякденного носіння, костюм у велику (модну зараз) клітку буде актуальним для власника бізнесу, адвоката. Офісний костюм менеджера передбачає відтінки синього, сірого кольору. Костюм охоронця не повинен бути яскравих кольорів. Світліші та яскравіші кольори доречні для літа, як і темніші для зими. Беручи до уваги ці обставини, можна приступати до підбору кольору сорочки.
Маючи великий досвід індивідуального пошиття сорочок на фігуру, хочу зазначити, що немає панацеї як в індивідуальному пошитті, так і в покупних сорочках. Багато чоловіків витрачають час, і якщо пощастить, знаходять у стандартній пропозиції магазину ідеальну для себе якість. Або поєднання ціна\якість. Але я думаю, що ніхто не сперечатиметься, що пошита хорошим майстром вручну сорочка з хорошої тканини не йде в порівняння з будь-якою магазинною пропозицією.
І наостанок, що таке справжня сорочка ручної роботи за складовими, це:● індивідуально на вас створені паперові лекала з однією або кількома примірками● обрана вами особисто (з рекомендаціями майстра) тканина, що відповідає вашому типу● усі оздоблювальні строчки мають дійсно шитися руками, ниткою та голкою. Допускаються машинні строчки вертикальні, на несучих плечових і бічних швах.● у сорочці ручної роботи вищої категорії не використовуються клейові матеріали для комірця і манжет.● уже пошита сорочка повинна прилягати до тіла, але не сковувати рухів і не утворювати заломів.● ґудзики з натурального перламутру і ваша особиста монограма, що не впадає в очі.

Якщо залишилися запитання. Завжди до ваших послуг Олександр Гапчук

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію від одного з кращих стилістів України!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.