Весільний костюм

При підготовці до торжества Ваша ідея може вийти за рамки пропозицій магазинів готового одягу, або Ваша фігура вимагає більш якісної посадки, ніж стандартний крій. Відомий модельєр Олександр Гапчук пропонує Вам скористатися послугою MANOFTRIUMPH, що включає в себе як індивідуальне пошиття класичного смокінгову комплекту, доповненого сорочкою, жилетом і аксесуарами, так і костюма, розробленого ексклюзивно для Вас.

Ви вирішили замовити костюм і хочете уточнити орієнтовні терміни виконання Вашого замовлення? Зателефонувавши до нас, Ви можете призначити час свого візиту в салон Alexandr Gapchuk.

Підбір тканин від кращих європейських виробників

Використання технології ручної збірки, яка забезпечує ідеальну посадку на фігуру. Ручне пошиття костюма (made — to — measure) в поєднанні з індивідуальним кроєм (bespoke), особливий крій плеча — є безперечною перевагою в остаточному зовнішньому вигляді. Ця технологія дозволяє максимально зберегти пластичність і природність якості тканини, а також забезпечує виняткову посадку на фігуру.

Довірте свої турботи фахівцям – і процес підготовки стане для Вас комфортним, а отриманий результат дозволить по-справжньому насолодитися святом.

Премії

UKRAINIAN WEDDING AWARDS

Премія в області весільного сервісу “Кращий чоловічий весільний стиль”

Рекомендації Олександра Гапчука

Рекомендації Олександра Гапчука для журналу RealWeddings

Культура весільного чоловічого костюма в Україні знаходиться на стадії формування. І якщо вибір весільних суконь сьогодні величезний, то підібрати відповідний до нагоди чоловічий костюм досить складно. Більшість наречених навіть важко уявляють собі, чим весільний костюм принципово відрізняється від щоденного. Відповідь проста — тим же, чим день весілля відрізняється від будь-якого іншого. Тому, звичайно, він повинен бути особливим — ошатним, модним, стильним, що підкреслює достоїнства і активи нареченого. Абсолютно у всіх сенсах. Але головне — він повинен виражати його індивідуальність.

А тепер за порядком: канони весільної моди діляться на дві основні категорії — англійська та італійська школи. Перша пропонує, як зразок для наслідування, представників королівської династії, тут і сьогодні можна спостерігати традиції двохсотлітньої давності: фраки, казанки, рукавички, штиблети! У ті далекі часи відмінною рисою весільного чоловічого костюма був колір — темно-сірий + як акцент, фактура білої смуги на тканині для брюк + дорогий жакардовий шовк на жилет, краватку. Італійська школа сучасніша — в 50-ті роки такі метри, як Джорджіо Армані, Валентино, Версаче, заклали певний симбіоз стародавніх європейських традицій та сучасної моди — це виражалося у використанні нових тканин, пропорцій, силуетів. Започатковувалися легкі інтерпретації, гра, де кожен раз вводилися нові правила, наприклад, чоловік у фіалковому смокінгу, або білосніжний костюм у поєднанні з чорною сорочкою і краваткою.

Таким чином, якщо говорити про сучасного нареченого, то це завжди гра між традиціями і модою! Сучасний наречений сьогодні знаходиться в досить складному інформаційному полі, і остаточний образ може залежати від багатьох факторів. А оскільки український чоловік, як правило, меншою мірою модник, ніж жінка, то часто вибір образу для весілля закінчується покупкою чорного (потім ще попрацюємо в ньому) костюма, купленого в магазині готового чоловічого ділового одягу, але ми не забуваємо, що весілля – це не робота!

Записатись на примірку

Заповніть форму, і наш спеціаліст звяжется з Вами

Вкажіть зручну для Вас дату

Вкажіть зручний Вам час