Принципи підбору чоловічого гардероба

Illustration

Чоловічий костюм на замовлення - сучасне рішення

З проблемою правильного підбору гардероба стикається більшість сучасних чоловіків зі світу бізнесу, економіки, політики. Це зумовлено відсутністю часу на детальне вивчення трендів, сучасної моди. 
Щоб розібратися в цьому питанні більш детально, для початку вам необхідно зрозуміти свій стиль життя, звички, захоплення. Взяти до уваги своє становище і зобов'язання. Наприклад, ви власник компанії, у вас немає зобов'язань щодо дотримання дрес-коду за протоколом, плюс ви займаєтеся спортом, ведете здоровий спосіб життя і багато подорожуєте з бізнес-питань.
У такому разі ваш правильно підібраний гардероб ділиться на такі матриці як:Кежуал, або повсякденний одяг. До 30% гардероба● Бізнес стиль, одяг для роботи до 40% гардероба до 40% гардероба● Спорт, до 10% гардероба● Одяг для урочистостей, до 5 % гардероба● Одяг для дому, до 15% гардероба

Відсотки, що залишилися, можна віддати на відкуп аксесуарам, що доповнюють той чи інший стиль. Тренди зараз такі, що популярність пошиття чоловічого костюма набирає обертів. Це обумовлено доступністю таких послуг в Україні, наявністю оригінальних тканин і бажанням виділятися на загальному тлі.

Костюм ручної роботи в повсякденному стилі

Кежуал одяг цілком може мати на увазі костюми, сорочки і краватки, при цьому необхідно враховувати, що тут присутня ледь помітна межа між бізнес стилем і діловим стилем кежуал. Якщо дуже коротко, то кежуал стиль допускає більше свободи за силуетом, фактурами тканини, кольорами. Наприклад, повсякденний піджак, на відміну від business піджака, має м'якший силует, природну, не чітку лінію плеча, укорочену довжину, накладні кишені і може бути з фактурних тканин абсолютно різних кольорів. Такий піджак може поєднуватися як з джинсами, так і з класичними брюками зі стрілками, а також не шовковою краваткою (котон, вовна наприклад).
Стиль кежуал разом зі свободою вибору так само несе з собою і велику відповідальність. Гарний і гармонійний образ досягається завдяки правильній комбінації елементів одягу залежно від типу статури і фігури. Після оцінки цих базових характеристик приходить розуміння, який колір, комбінація відтінків вам підійде. Більшість чоловіків не замислюється над такими питаннями, віддають формування стилю на відкуп тим, хто, на їхню думку, більше на цьому розуміється, або самостійно купують окремо гарні та вподобані речі. Щоб не стати заручником чужого, часто не об'єктивного смаку або уславитися оригіналом і перетворити свій гардероб на набір екстравагантних предметів, довіряйте підбір і пошиття гардероба професіоналам, так ви завжди будете відповідати моді, трендам сезону і стилям. Якщо не знаєте з чого почати, рекомендуємо підписатися на новини авторитетних модних чоловічих джерел, сторінки в Pinterest.

Якщо підсумувати, то рекомендації такі:

● Проаналізуйте свій спосіб життя, роботи та відпочинку і спробуйте у відсотковому відношенні розділити свої пріоритети за зайнятістю та захопленнями. Сформуйте свій гардероб за потребами.● Зробіть свою фізіологічну характеристику. Визначте, до якого типажу ви належите, колір волосся, колір шкіри, ваш зріст, повнота. Знайдіть рекомендований вам колір, поєднання кольорів.● Поцікавтеся модними трендами на майбутній сезон. Визначте чим доповнити, оновити ваш образ у кожному використовуваному вами напрямку.● На підставі цієї інформації сформуйте свій індивідуальний стиль.

Якщо залишилися запитання. Завжди до ваших послуг Олександр Гапчук

Заповніть форму нижче та отримайте консультацію від одного з кращих стилістів України!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.